tel
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliye konusunda firmamız büyük bir özenle yıllardır faaliyet göstermektedir.

 

Uzun yol tehlikeleri, eşya sarsılmaları ve olası kazaları engellemek amacıyla her türlü detay düşünülerek gereken önlemleri alarak sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

 

Eşyalarınızın güvenliği firmamız tarafından eşya güvenliği garantisi kapsamında istediğiniz yere taşınmaktadır.

 

Yolculuk boyunca gereken teknik ekipmanlar daima araç depomuzda bulunmaktadır. Yakıt tedariği, teknik ekipmanlar, yol haritası, yedek şoför her zaman hazır bulunmaktadır.

 

 

Eşyanızın güvenliğini bizzat sağlamak istediğiniz takdirde eşyanızın taşındığı araçta aileden birinin eşyalarla birlikte yolculuk etme fırsatı daima müşterilerimize tanınmaktadır.

 

Bu ayrıcalık sayesinde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızla birlikte hedef şehre şoföre rehberlik ederek ulaşabilirsiniz.

 
Uzun yol şoförlerimiz gereken her türlü resmi belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır. Araç filomuz teknik bakımlardan haftalık olarak geçirilerek yolculuğa çıkarılmaktadır.

 

Ayrıca taşımacılık için gerekli olan tüm zorunlu ve yasal belgeler gerekli eğitim, sertifika program ve sınavlardan geçilerek alınmıştır.

 

İşlemin hız kaybetmeden, zamanında hedefe ulaşılması için gereken her detay önceden hesaplanmış ve planlanmıştır. Yolculuğun sorunsuz bitmesi için müşterilere önceden yol haritası çıkartılmaktadır.

 

Daha işlem başlamadan müşteriler taşıma işleminin her detayını, adımını önceden bilerek işlemi başlatabilmektedir.

 

Sistemli bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için size uygun plan yapmakta ve her şeyi sizin iş ve yaşantınıza göre ayarlamaktayız.

 

Profesyonel ve sistemli çalışmamızdan yararlanmak için firmamıza uğramadan taşınmayın.

 

Şehirlerarası evden eve nakliyede firmamızın tecrübesine güvenebilirsiniz.

reservasyon