tel
Konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların web sitelerini incelerken bilhassa araçların üzerindeki yazılara dikkat etmelisiniz.

 

 

Pek çok sitede net bir şekilde ‘paint’ gibi araçlarla yazılmış araç resimleri bulunmaktadır. Bu anlamda dikkatli olmanızı ve böyle firmaları tercih etmemenizi öneririz.

 

Etrafınızda taşınan kişilerden tavsiyeler alarak onların yaşadıkları sorunları tekrarlamamış olursunuz. Anonim ya da limitet şirket olduğunu belirten firmaları Sicil Gazetesinde sorgulamanız sizin yararınıza olacaktır.
Konya evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiren firmaların K-3 ve K-1 belgelerinde bulunan yazılı unvanları Ticaret Sicil kayıtlarından da araştırabilirsiniz.

 

Bu belgeyi kendisi dolduran firmalar da bulunuyor maalesef.

Böyle bir durumdan şüphelendiğiniz anda o firmadan uzaklaşmanız yararınıza olacaktır. Taşınacağınız şehrin ya da bulunduğunuz şehrin evden eve nakliyat firmalarını tercih etmelisiniz.

 

Başka bir noktada bulunan firmalar için bilgi toplamanız güç olabilir.

 

Size en yakın firmaları tercih etmeniz gerekir. Ne kadar yakın olursa o kadar ekonomik fiyatlara hizmet alabilirsiniz.
Konya evden eve nakliyat hizmetiyle beraber faaliyet gösteren firmaların web sitelerindeki iletişim bölümlerini dikkatle incelemelisiniz.

 

Bilhassa firma adresini, yetkili adını, telefon bilgilerini ve e-posta adreslerinin bulunmasına özen göstermelisiniz.

 

Ayrıca seçeceğiniz firmanın internet üzerinde herhangi bir şikâyetin olup olmadığına da bakmalısınız.

 

Bilindik markaların unvanlarını taşıyan firmaları seçmeden önce iki defa düşünmelisiniz. Hatta iyice ve dikkatle araştırmalısınız.

reservasyon