Kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat ; işlemlerini geniş araçlar, her tür malzemeye uygun ambalaj ve ekipmanlar, işinde uzman geniş kadroya sahip ekipleriyle gerçekleştirir.

 

Ekipler profesyonel bir çalışma gerçekleştirmek adına; kendi alanlarında iş bölümü yaparak çalışırlar. Tesisatçısı, mobilyacısı, elektrikcisi ve taşımacılarıyla her çalışan kendi görevini en iyi şekilde yapmaya gayret gösterir.

 

Nakliyat işlemleri için tarih ve saat; eşyalarınız incelendikten sonra, kullanılacak araç ve ekipmanlar belirlenip fiyat çıkartıldıktan sonra firmayla anlaşmanıza bağlıdır.

 

Anlaşma aşamasında; sigorta konusu mutlaka konuşulmalıdır ki; eşyalarınızın nakli aşamada hasar görmesi durumunda sigorta firması eşyalarınızın hasarını inceleyip, gereğini yerine getirsin ve sizin kafanız ağrımasın.
Kadıköy evden eve nakliyat ; anlaşmadan sonra belirlenen gün ve saatte evinize gelir ve işlemlerine başlar. Uygun ambalajlama ve sağlıklı kolilenme yapıldıktan sonra, sıra taşıma işlemine gelmiştir.

 

Taşıma esnasında oldukça titiz davranan ekip, uygun görüp evinizin önüne getirdikleri araç içerisine eşyalarınızı yerleştirmeye başlar.

Araçlar içerisinde eşyaları sabitlemek ve hareketsiz kalmalarını sağlamak amaçlı çeşitli aparatlar ve sabitleştiriciler kullanır.

 

 

Çünkü hareketli koli ve eşyalar; araçların yolculuk süresince sallantıdan hasar görecek ve hatta kırılabilecek eşyalar kırılacaktır. Bu nedenle, ekip sabitleştirme işlemlerini de titiz çalışmalarıyla tamamlayıp aracı yolculuğa hazır hale getirirler.
Kadıköy evden eve nakliyat ; yeni adresinize ulaşan eşyalarınızı, aynı özenle evinize taşır ve sizin istediğiniz yerlere yerleştirir. Hasar durumu söz konusu olmuşsa, sigorta yetkilileri zarar gören eşyayı analiz eder ve hasarınızı karşılar.

Firmamızdan Evden eve nakliyat hizmeti alın ... Rahat edin ...

Bizi Arayın