tel
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemlerinin zahmetini en aza indirgemek, eşyalarınızı güvenle başka bir semte aktarmak sandığınızdan daha kolay.

 

Tek bir telefonla bizi arayın, gelelim ve size taşınma işleminin her detayını yazılı ve sözel bir şekilde anlatarak işlemin nasıl yürüyeceğini gösterelim.

 

Bu sayede kısa sürede taşınabileceksiniz. Müşterilerin zaman kaybı yaşanmaması için geliştirdiğimiz bu yöntem sayesinde taşınmak artık çok daha kolay ve pratik!

 
Yapılması gerekenler listesi, kırılacak eşyaların kaliteli korunaklı malzemelerle kaplanması, mobilya ve beyaz eşyaların baloncuklu özel koruma sağlayan bir malzemeyle kaplanması ve akabinde sağlam malzemelerle kaplanıp sarılması eşyaların zarar görme olasılığını ortadan kaldırmaktadır.

 

Eşya güvenliğini kaplama – sarma – kolileme işleminden sonra firma garantisi altına alarak güvenliği desteklemekteyiz.

 

Eşyalarınızı yükleme aracına rastgele değil planlı programlı bir şekilde yerleştirerek yer tasarrufu ve hasar görme riskini ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz.

 

Tüm bu aşamalardan sonra endişe etmenize gerek kalmadan kısa süre içerisinde İstanbul içi evden eve nakliyat aşmasını gerçekleştirmekteyiz.

 

Yeni eve geçildiğinde eşyalar aynı özenle çalışanlarımız tarafından taşınmaktadır.
İstanbul evden eve nakliyat yıllardır yüksek kalite, uygun fiyat çerçevesinde yaptığımız, bildiğimiz bir iş.

 

Eşya güvenliğini sağlamak, yolda eşyaya zarar gelmesini önlemek amacıyla bir takım teknik destekler sağlamak ve kalifiyeli elemanlarımızın eşyaları özenle taşıması işimizdeki başarının sırrıdır.

Ev, ofis, şirket, sergi, fuar vb. taşıma işlemlerinizi en uygun fiyata, yüksek performansla gerçekleştirmek için bizi aramaktan çekinmeyin.

reservasyon