tel
Hizmetlerimiz

ulusalnakliyat

Evden Eve Nakliyat
1984 yılından beri evden eve taşımacılık konusunda kendimizi ve firmamızı yücelterek hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde şehir için ve şehir dışı her türlü evden eve nakliyat işlemleriniz firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 
Ofis – Büro – Şirket Taşımacılığı
Ulusal Evden Eve Nakliyat, tüm ofis – şirket- büro eşyalarınızı son derece profesyonel ve bilinçli bir şekilde özenle kolileyerek taşıma hizmeti vermektedir. Ofis gereçlerinizin, eşyalarınızın güvenilir bir biçimde taşınmasında Ulusal nakliyat personeli olarak sistemli bir çalışmayla kısa sürede hizmet vermekteyiz.

ulusal

Fuar – Seminer – Sergi – Kurumsal Taşımacılık
Şehir içinde veya dışında herhangi bir kurumsal iş çerçevesinde gerçekleştireceğiniz fuar – seminer- tanıtım ve sergi gibi durumlarda Ulusal Evden Eve Nakliyat olarak disiplinli ve hızlı bir çalışmayla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar taşımacılığı hassasiyetini bilen bir firma olarak tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz. Her türlü kurumsal taşımacılık için firmamızı aramaktan çekinmeyin.

 
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
Son derece zahmet ve özen isteyen şehirlerarası taşımacılık firmamızın tecrübesi sayesinde kolayca yapılmaktadır. Taşıma işlemi öncesi müşterilere yol haritası, taşıma planı ve izlenecek hizmet planı sunulur. Müşterinin isteği doğrultusunda plana ekler yapılabilmekte veya değiştirilebilmektedir. Her türlü aksilik olasılığı düşünülerek gereken önlemler alınır ve ekipmanlar araçta taşınır. Şehirlerarası taşımacılık için gereken resmi belgeler firmamızda mevcut bulunmaktadır. Teslim süresi önceden belirlenecek ve tam zamanında araç orada olacaktır.