tel
Denizli evden eve nakliyat

Denizli evden eve nakliyat ev taşımanın tüm zorluklarını en aza indirgeyen ve müşteri memnuniyeti öncelikli çalışma ilkesine sahip hizmet vermektedir.

 

 

Her zorlu işte olduğu gibi aşamalar halinde çalışma tercih edilir.

Bu aşamalar sistematik olarak işler, ekip ve eksperlerle gerçekleştirilir.

Araçlarda çelik kasalar bulunur, eşyalarınız güvendedir. Öncelikle nakliyat eksperleri evinize gelir, eşyaları inceler, paketleme ve taşıma süresinde gerekli olan ambalaj, ekipman ve araçlara karar verir.

 

 

Size tüm bunlar için bir fiyat teklifinde bulunur, eğer onaylanır ve karşılıklı anlaşma sağlanırsa nakliyat işlemleri belirlenen gün ve saatte başlayacaktır. Firma anlaşma konusunda sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

 

 

Denizli evden eve nakliyat taşıma işlemleri başlamadan bir gün önce nakliye sigortası yapar. Bu sigorta kapsamında eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda hasar sigorta firması tarafından karşılanacaktır.

 

 

Karşılıklı güven ve samimiyet duygusu bu şekilde güçlenmiş olur. İlk görüşme esnasında belirlenen tarih ve saate sadık kalan ekip, sorumlu bir formen ile birlikte adresinize gelerek de-monte işlemlerine başlar uygun ambalajma ve kolilemeyi yaptıktan sonra eşyaları araca yükler.

 

 
Son aşamada Denizli evden eve nakliyat yeni adresinize eşyalarınızı ulaştırır. Eşyalarınız kolilerden çıkartılarak istediğiniz yerlere yerleştirilir.

 

Yani taşınma esnasında sizin yapacağınız tüm işlemler nakliyat firması tarafından en iyi ve daha sağlıklı yollarla gerçekleştirilir ve size düşen yeni adresinizde bunun keyfini çıkartmak olur.

reservasyon