tel
Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetlerindeki garantili taşımacılık özellikleri ile her alanda yapılabilecek adres değişiklikleri sorun olmaktan çıkmaktadır.

 

 

Eşyaların taşınma esnasında görebilecekleri hasarlar eşya sahiplerinin en büyük sorunları arasında yer alır. Eşyaların alındığı gibi teslim edilmesi için kullanılan metotlar, profesyonel anlamda yüksek standartlarda verilmektedir.

 

Sigortalı taşımacılık hizmetleri nakliye sektörüne prestij kazandırmıştır.

 

 

Bunun haricinde battaniyelerle karga-tulumba eşya taşımanın yerine gelen yeni sistemlerde umut vermektedir.

Hava kabarcıklı plastik ambalaj malzemeler en hassas eşyaların taşınmasında dahi önemli katkılar sunar.

 

 

Bursa evden eve nakliyat hizmetleri arasında ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, ev-villa taşımacılığı gibi farklı başlıklar bulunur.

 

 

Ambalajlamada sağlanan maksimum güvenlik dışında tüm mobilyaların demonte hale getirilerek paketlenmesi de hasar oranını sıfırlayan hizmetler arasındadır.

Verilen hizmetlerde yeni adresine ulaştırılan tüm eşyaların tekrar montesi yapılarak teslim edilmektedir.

 

 

Asansörlü taşımacılık hizmetleri ile de insan gücü taşıma esnasında azaltılmakta ve sistematik şekilde bu araçlarla taşınan eşyalar hem güvenli hem de hızlı bir şekilde araçlara yüklenmektedir.

 

 

Bursa evden eve nakliyat hizmetlerinde kullanılan asansörlü araçlar 9 kat yüksekliğe kadar çıkabilmektedir. Araçların iç dizaynlarında özel düzenlemeler yapmakta ve tüm eşya grupları çelik kasa araçlarda emniyetli ve korumalı bir şekilde seyahat etmektedir.

 

 

Uzak yada yakın mesafe de yeni bir adrese taşınmak bu hizmetler hem kolay, hem ekonomik, hem de çok güvenli olmaktadır.

reservasyon