Beykoz evden eve nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat hizmetlerinde kullanılan yöntemler ve araçlarla profesyonel düzeyde çalışmalar ortaya konulmaktadır.

Nakliye hizmetlerinde yapılan planlamalar sayesinde sorunsuz ve emniyetli taşıma işlemleri oluşturulacaktır. İlk aşamada gelen nakliye talebi ile birlikte ön hazırlık çalışmaları başlamaktadır.

Taşınacak eşyaların kapasitesi, hassas eşyaların özellikleri, mobilya ya da tesisat ustalarının gerekliliği tek tek incelenerek not alınmakta ve taşıma sırasında tüm ekip yapılan plan dâhilinde çalışmaktadır.

 

 

Verilen hizmetler arasında tüm eşyalar yeni adreslerine ulaştırılana kadar sunulan firma güvencesi bulunur. Bu güvence sigorta işlemleri ile resmiyete dökülmekte ve sağlanan sorunsuz hizmetler garanti altına alınmaktadır.

 

 

Beykoz evden eve nakliyat hizmetleri arasında ambalajlamada da oldukça profesyonel malzemeler kullanılmakta, hassas eşyalar dâhil tüm eşyanın zarar görmesi bu şekilde engellenmektedir.

 

 

Hava kabarcıklı plastik malzemeden üretilen ambalaj malzemeleri ile tüm eşyalar demonte halinde paketlenir. Ve yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilir.

 

 

Asansörlü taşımacılık hizmetleri ile pratik ve emniyetli nakliye sağlanmaktadır. Özellikle 9 kat yükseğe çıkabilen asansörlerle dar merdivenlerde eşya indirme sıkıntısı son bulmuş olmaktadır.

 

 

Beykoz evden eve nakliyat alanında kaliteli taşımacılık anlamında uzak ya da kısa mesafe olsun sorunsuz hizmetler sunulur.

 

 

Çelik kasa araçları ile kalabalık eşyaların dahi tek seferde taşınabilmesi ile ayrıca ekonomik fiyatlar oluşabilecektir.

Ofis taşımacılığı gibi elektronik eşyaların taşınacağı yerlerde köpük gibi ek koruyucu malzemeler kullanılmakta, uzun mesafelerde maksimum güvenlik bu şekilde sağlanabilmektedir.

Firmamızdan Evden eve nakliyat hizmeti alın ... Rahat edin ...

Bizi Arayın