tel
Balıkesir evden eve nakliyat

Balıkesir evden eve nakliyat hizmetlerinin her aşamasında sunulan profesyonel çalışma sistemi ile taşınacak eşyalar çizik daha oluşturulmadan yeni adresine ulaştırılmaktadır.

 

 

Kurulan profesyonel sistemin ilk aşaması ön hazırlık ekipleri tarafından tamamlanmakta ve eşya kapasitesinden eşyalar hakkında ihtiyaç olabilecek tüm ayrıntılara kadar ayrıntılı analizler yapılır.

 

Hizmet talebi ile başlayacak bu ön hazırlık aşamasında fiyat belirlenir anlaşma sağlanması durumunda taşıma ekipleri gün belirleyerek taşıma hizmetlerini verirler.

 

Taşıma tarihinde yapılan planlamalar sayesinde tüm ekip çok hızlı bir şekilde hareket edecek ve eşyaların çelik kasalı araçlara yüklenmesi çok fazla zaman almayacaktır.

 

Balıkesir evden eve nakliyat alanında mobilyaların demonte olarak paketlenmesi esastır. Taşınma işleminden önce elektriğe bağlı makine ve cihazların fişinin bir gece öncesinden çekilmesi tavsiye edilmektedir.

 

Bu sayede eşyalar hiçbir sorun olmadan yeni adreslerine ulaşmış olacaktır.

 

Ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı gibi hizmet seçeneklerinde de kalite ve titizlik çalışmalara yansıyan özellikler olmaktadır.

 

 

Araçların iç dizaynları taşınacak eşyalara göre düzenlenmekte, herhangi bir sarsıntı sırasında eşyaların birbiri üzerine düşmesini engelleyecek tedbirler alınmaktadır.

 

 

 

Balıkesir evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm eşyalar sigortalanarak taşınmakta ve bu şekilde hizmetlerin tümünde güven oluşturulmaktadır.

 

 

Asansörlü taşımacılık hizmetleri de verilmekte ve eşyaların dar merdivenler içinde zahmetlice taşınması bir kenara bırakılarak, çok daha pratik ve güvenli bir şekilde eşyalar araçlara yüklenerek yeni adreslerine doğru yola çıkacaklardır.

reservasyon